ZESTAWIENIE GŁOSÓW ODDANYCH NA RADNYCH RADY GMINY BRZEŹNICA
Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 3 | 0 | 1 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | TRACZ Stanisław Franciszek zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 2 | 3 |
2 | ŻUREK Wojciech Rafał zgłoszony przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | 1 | 7 | 8 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
ŻUREK Wojciech Rafał zgłoszony przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | 1 | 7 | 8 |
Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 3 | 2 | 8 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | TYLEK Katarzyna Zofia zgłoszona przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 4 | 8 |
2 | CICHOŃ Marcin Marek zgłoszony przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | * | 8 | 2 |
3 | TRACZ Józef zgłoszony przez KWW JÓZEFA TRACZA, Lista nr 17 | * | * | 9 | 8 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana:
TYLEK Katarzyna Zofia zgłoszona przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 4 | 8 |
Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 2 | 1 | 7 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | MOCAŁA Bogusława zgłoszona przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | * | 6 | 4 |
2 | ŻYŁA Sławomir Paweł zgłoszony przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | * | 2 | 9 |
3 | KUDŁASZYK Robert Jan zgłoszony przez KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, Lista nr 16 | * | 1 | 2 | 4 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
KUDŁASZYK Robert Jan zgłoszony przez KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, Lista nr 16 | * | 1 | 2 | 4 |
Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 3 | 0 | 0 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | MĄDRY Mirosław Józef zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 7 | 1 |
2 | WIECZOREK Paulina Aleksandra zgłoszona przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | 1 | 2 | 9 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
MĄDRY Mirosław Józef zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 7 | 1 |
Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 1 | 7 | 5 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | ŚWIĘCH Ryszard Jan zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 2 | 5 |
2 | MERES Katarzyna Agnieszka zgłoszona przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | * | 5 | 0 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
ŚWIĘCH Ryszard Jan zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 2 | 5 |
Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 2 | 2 | 8 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | BORKOWSKA Magdalena Wiktoria zgłoszona przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 0 | 1 |
2 | KOZIOŁ Wojciech Jerzy zgłoszony przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | * | 6 | 0 |
3 | LANG Mikołaj Kajetan zgłoszony przez KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, Lista nr 16 | * | * | 6 | 7 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana:
BORKOWSKA Magdalena Wiktoria zgłoszona przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 0 | 1 |
Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 2 | 6 | 2 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | KUTERMAK Adam Wojciech zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 4 | 2 |
2 | MŁODZIK Dariusz Grzegorz zgłoszony przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | 1 | 2 | 0 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
KUTERMAK Adam Wojciech zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 4 | 2 |
Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 2 | 8 | 2 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | STAROWICZ Artur zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 6 | 7 |
2 | WEŁNA-KOZIOŁ Mateusz Tadeusz zgłoszony przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | 1 | 1 | 5 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
STAROWICZ Artur zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 6 | 7 |
Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 3 | 3 | 8 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | ŻMUDA Franciszek zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 2 | 6 |
2 | BOBULA Marek Jan zgłoszony przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | 2 | 1 | 2 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
BOBULA Marek Jan zgłoszony przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | 2 | 1 | 2 |
Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 3 | 0 | 5 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | KOZIOŁ Jadwiga zgłoszona przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 8 | 9 |
2 | ZYBEK Katarzyna zgłoszona przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | 1 | 1 | 6 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana:
KOZIOŁ Jadwiga zgłoszona przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 1 | 8 | 9 |
Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 3 | 9 | 2 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | BAŃDO Łukasz Michał zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, Lista nr 3 | * | 1 | 5 | 7 |
2 | WYROBA Krzysztof zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 2 | 0 | 7 |
3 | WILCZAK Marta Katarzyna zgłoszona przez KWW „BLIŻEJ LUDZI”, Lista nr 15 | * | * | 2 | 8 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
WYROBA Krzysztof zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 2 | 0 | 7 |
Okręg wyborczy nr 12 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowania nie przeprowadzono.
B. W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
OSTROWSKI Łukasz Marian
zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14
Okręg wyborczy nr 13 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowania nie przeprowadzono.
B. W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następująca kandydatka uzyskała mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
KLAJA Małgorzata Maria
zgłoszona przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14
Okręg wyborczy nr 14 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowanie przeprowadzono.
1 | Liczba głosów ważnych | * | 3 | 9 | 9 |
2. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 | JASKIERNIA Andrzej Ryszard zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 2 | 8 | 9 |
2 | KWARCIAK Jan Józef zgłoszony przez KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, Lista nr 16 | * | 1 | 1 | 0 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
JASKIERNIA Andrzej Ryszard zgłoszony przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14 | * | 2 | 8 | 9 |
Okręg wyborczy nr 15 obejmujący 1 mandat
Wybory odbyły się.
Głosowania nie przeprowadzono.
B. W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następująca kandydatka uzyskała mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
PRZYSTAŁ Edyta
zgłoszona przez KWW „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ”, Lista nr 14