TRAKWójt Gminy Brzeźnica informuje, że w dniach 01.02.2021 - 01.03.2021 są przyjmowane wnioski Rolników - o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

 

 

 

 

BUS

Wójt Gminy Brzeźnica informuje, że od dnia 18 stycznia br uruchomione zostały nowe kursy na trasie Brzeźnica – Sosnowice - Brzeźnica przez Marcyporębę, Kopytówkę, Bęczyn i Paszkówkę.

 

 

 

 

 

BUS

Wójt Gminy Brzeźnica informuje, że od dnia 18 stycznia br uruchomione zostają nowe kursy na trasie Brzeźnica - Wyźrał - Brzeźnica. Linia jest obsługiwana od poniedziałku do piątku przez operatora firmę Globus Marzena Szczurek.

 

 

 

SZCZEPIONKA MWójt Gminy Brzeźnica informuje, że NZOZ Kossowa od dnia 15.01.2021 r. rozpoczyna zapisy Pacjentów na szczepienie przeciw Covid-19 według poniższych zasad:

 

 

 

 

A 2021 MZwiązek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w projekcie aktywizacyjnym „AKTYWNI I SAMODZIELNI NA RYNKU PRACY”. Projekt jest realizowany od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2022 na terenie następujących powiatów: olkuskiego, wadowickiego, suskiego, chrzanowskiego, limanowskiego, tatrzańskiego, oświęcimskiego, brzeskiego, wielickiego, proszowickiego.