GUS 2020Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje Konkurs „Aktywni rolnicy w Małopolsce”. Jego celem jest promocja Powszechnego Spisu Rolnego 2020, który odbywa się w dniach od 1 września o 30 listopada 2020 r., oraz zachęcenie rolników do aktywnego w nim uczestnictwa.

 

 

 

 

KONKURS AKT ROL

 

Konkurs jest adresowany do rolników lub użytkowników gospodarstw rolnych w województwie małopolskim. Wygra gmina o najwyższym udziale spisanych gospodarstw.

 

Konkurs trwa od 22 października do 20 listopada 2020 r., a udział w nim jest bezpłatny. Informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Krakowie: https://krakow.stat.gov.pl/powszechny-spis-rolny-psr- -2020/konkursy/.


Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu. >> pobierz

Nagrodą w konkursie jest promocja zwycięskiej gminy i jej mieszkańców na łamach prasy drukowanej, w portalu internetowym oraz w mediach społecznościowych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: +48 695 255 538.

 

Spiszmy się, jak na rolników przystało!