REMONT DROGA 1 MSzanowni Mieszkańcy! Z ogromną radością informuję, że po roku intensywnych przygotowań, właśnie rozpoczęliśmy długo oczekiwaną inwestycję w naszej gminie - modernizację dróg gminnych. Ten ambitny projekt stał się możliwy dzięki pozyskanym środkom w 2023 r. z Programu Polski Ład oraz opracowanej dokumentacji projektowej. Z końcem ubiegłego roku wyłoniliśmy wykonawcę.

 

 

 

 

Realizacja inwestycji została zaplanowana na dwa etapy, zgodnie z otrzymanym finansowaniem. W sumie za kwotę blisko 9 milionów złotych odnowionych zostanie ponad 20 km dróg we wszystkich miejscowościach naszej gminy.

Dziś z wielką satysfakcją ogłaszam start pierwszego etapu. Rozpoczynamy od miejscowości Kossowa: ul. Wąwozowa, ul. Krótka .

 

2345

 

 


Zdajemy sobie sprawę, że prace mogą nieść za sobą pewne utrudnienia, za które serdecznie przepraszamy. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby minimalizować ich wpływ na codzienne życie naszej społeczności.

Będziemy na bieżąco informować Was o postępach prac i w kolejnych miejscowościach objętych remontem.

 

Bogusław Antos
Wójt Gminy Brzeźnica

 

 

 Czas Publikacji - 18:00